Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı

0
230

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi öğretim görevlisi alım ilanı resmi gazetede yayınlandı. İlan detaylarına göre Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesine 14 öğretim görevlisi alınacak. Öğretim görevlisi alımı ilanına başvuru için son başvuru tarihi 03.10.2019 olarak açıklandı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim Görevlisi alım ilanına başvurular üniversitesinin resmi sitesi üzerinden yapılacaktır. İlanla ilgili tüm detaylar resmi sitede bulunmaktadır. Profesör, doçen ve doktor öğretim görevlisi kadrolarında yapılacak alım detayları belli oldu.

Öğretim görevlisi ilanına başvuruları adayların şahsen yapması gerekmektedir. Posta ve eksik belgeli başvurular kabul edilmeyecektir.

1 – Profesör kadrosu için adayların Başvuru Formuna (https://ilan.subu.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir) özgeçmişini, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri İnceleme Komisyonu Bildirim Formunu, Doçentlik Belgesini, 2 fotoğrafını, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını kapsayan 6 takım başvuru dosyasını PDF formatında, özgeçmiş ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerini word formatında ekleyip taşınabilir belleğe aktararak, 6 adet taşınabilir bellek ile Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

2 – Doçent kadrosu için adayların Başvuru Formuna (https://ilan.subu.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir) özgeçmişini, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri İnceleme Komisyonu Bildirim Formunu, 2 fotoğrafını, Doçentlik belgesini, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında, özgeçmiş ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerini word formatında ekleyip taşınabilir belleğe aktararak, 4 adet taşınabilir bellek ile birlikte Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

3 – Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için adayların, Başvuru Formuna (https://ilan.subu.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir) özgeçmişini, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri İnceleme Komisyonu Bildirim Formunu, 2 fotoğrafını, nüfus cüzdan suretini, öğrenim belgelerini (Yurtdışından alınan diploma var ise, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca verilen Denklik Belgesi ile birlikte), yabancı dil belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında, özgeçmiş ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerini word formatında ekleyip taşınabilir belleğe aktararak, 4 adet taşınabilir bellek ile birlikte ilgili birime başvurmaları gerekmektedir.

CEVAP VER