8 Bin Memur Alımı Yapılıyor Kpss’siz ve Kpss Şartlı .. İşte Detayları

0
189

İşkur aracılığı ile 15 ten fazla kamu kurumu memur alımı yapacağını duyurdu. Bu alımlarda her ilanın şartları birbirinden farklıdır ve şartlar farklı olduğu gibi başvuru tarihleri de farklıdır. Bu yapılan duyuru da 4 ekim tarihine kadar tam 8 bin memur alımı yapılacağı bilinmektedir. Yapılacak memur alımları hakkında tüm detaylar haberimizde yer almaktadır.

Devlet Personel Başkanlığı (DPB), ilan.gov.tr ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfasından yayınlanan ilanları sizler içinen güncel kamu ilanlarını sizler için araştırarak tek bir sayfada topladık. Alımlarda kpss şartı aranmadan memur alan kurumlarda var kpss şartı ile alım yapacak olan kurumlarda yer almaktadır.

Memur Alımı Yapan Kurumlar ve Şartları

KGK Bağımsız Denetçilik sınav duyurusu yayınladı!

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) Bağımsız Denetçilik sınav duyurusu yayınladı. Yapacağı alımları sınav ile yapacağını açıklayan kurum bu sınav için başvuru tarihini 23 eylül olarak belirledi ve son başvuru tarihi 4 ekim olarak duyurdu..

Necmettin Erbakan Üniversitesi KPSS 70 ile 6 sözleşmeli personel alım ilanı yayınladı!

Necmettin Erbakan Üniversitesi alımlarını kpss şartı arayarak yapmaktadır. Başvuruda bulunacak adayların kpss sınavından en az 70 almaları gerekmektedir. Yapılacak olan alımlarda 6 personel alınacağı açıklanmıştır. Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların ya ilan yayınlayan kurumun resmi internet adresinden başvuru yapabilir yada İşkur resmi internet adresinden başvuruda bulunabilirler.

Kamuya Üniversitesine İŞKUR üzerinden güvenlik, şoför ve temizlik olmak üzere 90 daimi personel alımı yapılacak!

İşkur üzerinden yapılacak olan bu alımların genelinde kpss şartı aranmamaktadır. En az orta okul, lise mezunu ve lisans mezunu bir çok açık pozisyon için alım yapılacağı duyrulurken bu alımlara işkur resmi internet adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kura ile KPSS şartsız en az lise mezunu güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı yapılacak

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü 22 daimi işçi alımları başladı. Başvuru tarihi 16.09.2019 tarihinde başladı bu tarihten 5 gün içerisinde başvurular alınacaktır. Daha sonra yapılan başvuruların geçersiz sayılacağı duyurulmuştur.

İŞKUR’dan resmi duyuru! Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) en az lise mezunu KPSS’siz işçi alımı yapacak!

Eskişehir su ve kanalizasyon idaresi en az lise mezunu kpss şartı olmadan personel alımı yapacağını duyurdu. Bu alımlar için işkur resmi internet adresine girerek başvuruda bulunabilirsiniz.

İşkur resmi internet adresinden bir çok kpss şartsız personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz. Başvuruların çoğunluğu işkur resmi internet adresinden olduğu için sürekli yeni duyurular gelmektedir. 4 Ekim tarihine kadar kamuya 8 bin personel alınacağını tekrardan hatırlatalım bu alımlarında bazıları kpss şartı ile alınacak bazıları ise kpss şartsız yapılacaktır.

CEVAP VER